Witamy na łamach bloga EKSPERCI O ZAMÓWIENIACH.

 

W naszej kancelarii od wielu lat zajmujemy się tematyką zamówień publicznych.  Prowadzimy projekty legislacyjne, doradzamy zamawiającym, jak skutecznie i zgodnie z prawem dokonać zakupu, a także towarzyszymy wykonawcom w codziennych zmaganiach z konkurencją. Uczestniczymy w największych oraz najbardziej nowatorskich projektach w Polsce, mamy zaszczyt pracować dla liderów wielu branż.

To właśnie nasze zawodowe doświadczenie jest inspiracją wpisów, które pojawiają się na blogu. Podczas codziennej praktyki gromadzimy wiele spostrzeżeń i refleksji, którymi na bieżąco chcemy dzielić się z czytelnikami. Staramy się, aby nasz blog odpowiadał aktualnym zainteresowaniom praktyków zamówień w Polsce i był pomocny przy rozwiązywaniu licznych wątpliwości interpretacyjnych, które pojawiają się w odniesieniu do procedur przetargowych.

Prawo zamówień publicznych od wielu lat jest krytykowane za nadmierny formalizm, brak elastycznych rozwiązań i przewlekłość, zaś orzecznictwo niejednokrotnie jest niejednolite. Dlatego chcemy uczynić tę sferę bardziej przyjazną, zrozumiałą i przewidywalną.

Wszystkich czytelników zapraszamy do wyrażania opinii i komentowania poruszanych przez nas tematów.

 

Zapraszamy do lektury.

Zespół redakcyjny

 

 

Rozumiem X

Używamy plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu. Korzystając z naszego serwisu akceptujesz ustawienia cookies.